Zwiedzanie Skansenu Miniatur od 10.10.2020

Od najbliższej soboty, tj. 10.10.2020 w całym kraju obowiązywać będzie żółta strefa. W związku z tym, w miejscach publicznych, każda osoba (z wyłączeniem osób ustawowo zwolnionych z obowiązku) będzie zobowiązania do zakrywania ust i nosa. Prosimy o przestrzeganie tej zasady oraz o zachowanie bezpiecznego dystansu.

Zwiedzanie Skansenu Miniatur w okresie pandemii koronawirusa SARS-Cov-2 od 10.10.2020

  1. Zakryj nos i usta – chyba, że posiadasz stosowny dokument zwalniający cię z tego obowiązku lub jesteś dzieckiem, które nie ukończyło 4. roku życia. Zdezynfekuj ręce – zrobisz to płynem dezynfekującym znajdującym się przy kasie lub w toalecie.
  2. Zachowaj bezpieczną odległość (min. 1,5m.) między innymi zwiedzającymi (nie musisz zachowywać dystansu między członkami swojej rodziny). Przy kasie może znajdować się jedna osoba. Jeżeli ktoś przed tobą stoi przy kasie – poczekaj na swoją kolej w bezpiecznej odległości.
  3. Preferujemy płatności bezgotówkowe, dlatego jeżeli masz konto w banku i posiadasz do niego kartę, możesz nią u nas zapłacić. Będzie to bezpieczniejsze zarówno dla ciebie, jak i dla nas.